RPIC-ViP s.r.o. - treninky.info


Společnost RPIC-ViP s.r.o. je významnou českou vzdělávací, inovační a poradenskou společností působící na trhu od roku 1999, největší svého druhu v Moravskoslezském kraji. Vzdělávací programy pro Vás připravuje ve spolupráci se společností Specialist Service, s.r.o., jednou z nejdéle působících personálních agentur v kraji.

Naší specialitou jsou tréninky zaměřené na rozvoj měkkých dovedností nebo-li klíčových kompetencí. Právě ty často rozhodují mezi úspěchem a neúspěchem v pracovním i osobním životě.

Nabízíme nejen pestrou paletu otevřených kurzů, ale také vzdělávání „šitého na míru“, které pro Vás připraví zkušení konzultanti, lektoři a koučové. Jejich kvalita je zaručena díky unikátnímu systému certifikace a jejich následnému sledování v rámci Registru trenérů. Tréninky jsou vedeny zábavnou a interaktivní formou za použití moderní audiovizuální techniky.

Máme akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a také Ministerstva vnitra ČR.


system image


system image
Otestujte si své měkké dovednosti na základě námi vytvořených

on-line testůsystem image


Aktuální informace

Nabídka bezplatného vzdělávání manažerů středních firem v MS kraji
12.11.2012
Společnost RPIC - ViP s.r.o. je realizátorem projektu "Vývoj vzdělávacích modulů manažerských a digitálních kompetencí pro budoucnost MSP v MSK", jehož cílem je podpora MSP prostřednictvím zacílené nabídky vzdělávacích služeb zvyšující znalostní potenciál subjektů. Cílem těchto školení je poskytnout manažerům teoretické i praktické znalosti v oblasti vzdělávání zaměstnanců, koučování, motivaci a hodnocení, vnitrofiremní komunikace, efektivních HR procesů a talent managementu.
Mimořádná letní nabídka vzdělávání je tady!
10.07.2012
Vyberte si ze čtyřlístku exkluzivních kurzů již od 2500,- Kč a využijte AKCE třetí osoba z jedné firmy ZDARMA.
Nabídka bezplatného vzdělávání manažerů malých firem v MS kraji
22.03.2012
Cílem těchto školení je poskytnout manažerům teoretické i praktické znalosti v oblasti řízení výkonu zaměstnanců, rozvoj kreativity a rozvoj vztahů se zákazníky.

Vytvořeno v RPIC-ViP, s.r.o. 2008 ©